קורס תיווך נדלן הוא קורס מקצועי שתפקידו להכשיר אנשים לעבודה בתור סוכני נדלן או מתווכים. בקורס לומדים את כל הנושאים והמיומנויות הנדרשים כדי לעבוד בתחום, החל מחקיקה ורגולציה וכלה בשיווק, משא ומתן וסגירת עסקאות. אם אתם שוקלים להיכנס לענף תיווך הנדל"ן, כדאי לבדוק היכן ניתן למצוא קורס איכותי ומוכר עם סגל מורים מקצועי שיעניק לכם את כל הכלים להצלחה בתחום. במאמר הבא אנו נספק לכם מידע חיוני בכל הנוגע לקורס תיווך נדל"ן, מידע זה יעזור לכם להבין בצורה טובה יותר האם תחום הנדלן מדבר אליכם.

קורס תיווך נדלן: כיצד מתחילים ואיפה

למי מתאים לעשות קורס תיווך נדלן?

קורס תיווך נדל"ן מתאים לאנשים שאוהבים לעבוד עם אנשים, נהנים ממשא ומתן ויש להם כישורים חברתיים לצד יכולת שכנוע גבוהה. הקורס מתאים גם למי שאוהב את עולם הנדל"ן וההשקעות ורוצה לפתח קריירה בתחום. כדי להצליח בתור מתווך נדל"ן יש צורך ביכולת ניתוח והבנת נתונים כלכליים ופיננסים, לכן הקורס מתאים במיוחד לבעלי רקע בתחומים אלה. אך יחד עם זאת, אין צורך בניסיון או ידע מוקדם בנדל"ן כדי להצליח, הקורס נותן את כל הכלים והידע בהם יש צורך על מנת להצליח בתחום. הקורס מתאים לאנשים יזמים שרוצים לפתוח עסק עצמאי בתחום ייחודי ומעניין.

 

מה דורש החוק כדי להפוך למתווך בישראל?

כדי לעסוק בתיווך נדל"ן בישראל יש לעמוד בדרישות החוק ולקבל רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים. על פי 2חוק המתווכים, תשנ"ו-1996, כדי לקבל רישיון יש צורך בתעודה המעידה על השתתפות בקורס הכשרה למתווכים שאושר על ידי משרד המשפטים. על הקורס לכלול לימודים בהיקף של לפחות 300 שעות לימוד בנושאים כמו דיני מקרקעין, חוזים ואתיקה מקצועית. בנוסף, יש לעבור בהצלחה בחינת רישוי ממשלתית. רק לאחר עמידה בבחינה וקבלת הרישיון, ניתן להתחיל לעסוק בתיווך נדל". על המתווך לחדש את רישיונו מדי שנה ולקחת חלק בהשתלמויות מקצועיות. עמידה בדרישות החוק היא הכרחית כדי להבטיח שהמתווך הוא בעל הידע והמיומנויות לספק שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיו.

 

כיצד מתחילים להיות אנשי נדלן?

כדי להתחיל לעסוק בתחום הנדלן, הצעד הראשון הוא לרכוש השכלה והכשרה מקצועית בתחום. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לעבור קורס מקיף לתיווך ויזמות נדל"ן שיקנה את כל הכלים והידע הנדרשים. בנוסף על כך, כדאי מאוד לצבור ניסיון מעשי על ידי התמחות אצל מתווך/יזם ותיק. התמחות תאפשר להכיר מקרוב את תהליכי העבודה, להכיר לקוחות פוטנציאליים ולבנות רשת קשרים ראשונית. עם הידע והניסיון שנצברו, ניתן להירשם למבחן הרישוי ולקבל רישיון תיווך. בשלב זה, כדאי להתמקד בתחום מסוים בנדל"ן כגון דירות, משרדים או מקרקעין ולפתח מומחיות. אין ספק שעם ידע מעמיק בתחום מסוים קל יותר לבנות מוניטין ולצבור לקוחות.

 

רימקס סלקטד – עוזרים לך להיכנס לעולם הנדל"ן

אנחנו ברימקס סלקטד מציעים לכם להיכנס לקריירה בנדל"ן ולעבור יחד איתנו קורסים והכשרות מקצועיות כדי להפוך למתווכים בכירים שמרוויחים סכום גבוה במיוחד בכל חודש. תחום התיווך נחשב לאחד התחומים המובילים כיום, ואם אתם מעוניינים ללמוד מהמומחים בתחום – אנחנו זו הכתובת עבורכם.

השאירו עוד היום את הפרטים שלכם באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.